| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 267.0 kcal / 1117.1 kJ |
| Protein | 12.5 g |
| Carbohydrates | 40.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 5.0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 5.4 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 267.0 kcal / 1117.1 kJ |
| Protein | 12.5 g |
| Carbohydrates | 40.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 5.0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 5.4 g |
| Sodium | n.A. |