| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 301.0 kcal / 1259.4 kJ |
| Protein | 8.9 g |
| Carbohydrates | 27.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 16.8 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.6 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 301.0 kcal / 1259.4 kJ |
| Protein | 8.9 g |
| Carbohydrates | 27.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 16.8 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.6 g |
| Sodium | n.A. |