| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 687.0 kcal / 2874.4 kJ |
| Protein | 14.3 g |
| Carbohydrates | 2.6 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 67.1 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 7.5 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 687.0 kcal / 2874.4 kJ |
| Protein | 14.3 g |
| Carbohydrates | 2.6 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 67.1 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 7.5 g |
| Sodium | n.A. |