| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 406.0 kcal / 1698.7 kJ |
| Protein | 4.0 g |
| Carbohydrates | 3 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 40.0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 9.0 g |
| Sodium | n.A. |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 406.0 kcal / 1698.7 kJ |
| Protein | 4.0 g |
| Carbohydrates | 3 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 40.0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 9.0 g |
| Sodium | n.A. |