| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 402.0 kcal / 1,682.0 kJ |
| Protein | 62.5 g |
| Carbohydrates | 19.5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.5 g |
| Fat | 8.3 g |
| Saturated fat content in fats | 3.3 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.8 g |
| Sodium | 0.7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |