| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 544,0 kilokalori / 2.276,1 kJ |
| Protein | 6,1 g |
| Karbonhidratlar | 57,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 56,3 g |
| Yağ | 33,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 8,1 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |