| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 291,0 kilokalori / 1.217,5 kJ |
| Protein | 0,0 g |
| Karbonhidratlar | 72,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 71,5 g |
| Yağ | 0,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,2 g |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |