| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 83,0 kilokalori / 347,3 kJ |
| Protein | 5,4 g |
| Karbonhidratlar | 17,3 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 13,4 g |
| Yağ | 0,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 83,0 kilokalori / 347,3 kJ |
| Protein | 5,4 g |
| Karbonhidratlar | 17,3 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 13,4 g |
| Yağ | 0,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |