| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 484,0 kilokalori / 2.025,1 kJ |
| Protein | 6,1 g |
| Karbonhidratlar | 62,4 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 29,8 g |
| Yağ | 22,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 12,9 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,9 g |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |