| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 420,0 kilokalori / 1.757,3 kJ |
| Protein | 8,1 g |
| Karbonhidratlar | 51,3 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 14,8 g |
| Yağ | 20,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 9,8 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 1,8 g |
| Sodyum | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |