| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 81,0 kilokalori / 338,9 kJ |
| Protein | 1,9 g |
| Karbonhidratlar | 10,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 3,3 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 1,2 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,7 g |
| Sodyum | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 81,0 kilokalori / 338,9 kJ |
| Protein | 1,9 g |
| Karbonhidratlar | 10,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 3,3 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 1,2 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,7 g |
| Sodyum | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |