| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 176,0 kilokalori / 736,4 kJ |
| Protein | 2,4 g |
| Karbonhidratlar | 25 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 24,0 g |
| Yağ | 6,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 5,4 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |