| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 91,0 kilokalori / 380,7 kJ |
| Protein | 3,2 g |
| Karbonhidratlar | 13 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 11,0 g |
| Yağ | 2,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |