| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 673,0 kilokalori / 2.815,8 kJ |
| Protein | 25,3 g |
| Karbonhidratlar | 10,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 58,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |