| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 434,0 kilokalori / 1.815,9 kJ |
| Protein | 28,0 g |
| Karbonhidratlar | 28 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 7,4 g |
| Yağ | 23,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 2,3 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 12,0 g |
| Sodyum | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |