| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 188,0 kilokalori / 786,6 kJ |
| Protein | 8,2 g |
| Karbonhidratlar | 21,2 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 14,7 g |
| Yağ | 8,2 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 5,3 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,6 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |