| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 460,0 kilokalori / 1.924,6 kJ |
| Protein | 13,6 g |
| Karbonhidratlar | 50,8 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 24,5 g |
| Yağ | 20,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 5,4 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 8,3 g |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |