| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 624,0 kilokalori / 2.610,8 kJ |
| Protein | 6,9 g |
| Karbonhidratlar | 18 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 14,0 g |
| Yağ | 56,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 10,0 g |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |