| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 220,0 kilokalori / 920,5 kJ |
| Protein | 3,9 g |
| Karbonhidratlar | 23 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 23,0 g |
| Yağ | 12,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 8,2 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,6 g |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |