| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 540,0 kilokalori / 2.259,4 kJ |
| Protein | 29,0 g |
| Karbonhidratlar | 13,3 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 5,0 g |
| Yağ | 39,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 9,8 g |
| Sodyum | 1,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |