| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 646,0 kilokalori / 2.702,9 kJ |
| Protein | 14,0 g |
| Karbonhidratlar | 5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 3,0 g |
| Yağ | 60,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 5,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 16,0 g |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |