| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 372,0 kilokalori / 1.556,5 kJ |
| Protein | 40,0 g |
| Karbonhidratlar | 38 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 3,0 g |
| Yağ | 6,6 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 2,2 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,2 g |
| Sodyum | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |