| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 396,0 kilokalori / 1.656,9 kJ |
| Protein | 33,0 g |
| Karbonhidratlar | 44 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 2,5 g |
| Yağ | 12,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 3,8 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 10,0 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |