| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 420,0 kilokalori / 1.757,3 kJ |
| Protein | 21,1 g |
| Karbonhidratlar | 41,3 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 38,3 g |
| Yağ | 17,3 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 2,9 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 11,3 g |
| Sodyum | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |