| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 570,0 kilokalori / 2.384,9 kJ |
| Protein | 10,7 g |
| Karbonhidratlar | 46,2 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 40,7 g |
| Yağ | 37,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 18,6 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,8 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |