| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 114,0 kilokalori / 477,0 kJ |
| Protein | 5,2 g |
| Karbonhidratlar | 10,8 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 2,7 g |
| Yağ | 5,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 1,4 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,3 g |
| Sodyum | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |