| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 522,0 kilokalori / 2.184,1 kJ |
| Protein | 8,4 g |
| Karbonhidratlar | 52,9 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 37,0 g |
| Yağ | 35,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 22,9 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 11,3 g |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |