| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 478,0 kilokalori / 2.000,0 kJ |
| Protein | 5,4 g |
| Karbonhidratlar | 49,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 14,2 g |
| Yağ | 27,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 13,7 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 5,5 g |
| Sodyum | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |