| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 335,0 kilokalori / 1.401,6 kJ |
| Protein | 23,2 g |
| Karbonhidratlar | 1,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 1,7 g |
| Yağ | 26,2 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 17,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |