| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 480,0 kilokalori / 2.008,3 kJ |
| Protein | 6,3 g |
| Karbonhidratlar | 64 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 26,0 g |
| Yağ | 21,3 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 11,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 3,7 g |
| Sodyum | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |