| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 560,0 kilokalori / 2.343,0 kJ |
| Protein | 7,9 g |
| Karbonhidratlar | 53 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 41,0 g |
| Yağ | 35,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 16,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,7 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |