| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 286,0 kilokalori / 1.196,6 kJ |
| Protein | 8,4 g |
| Karbonhidratlar | 55 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 2,9 g |
| Yağ | 2,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 0,5 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,8 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |