| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 608,0 kilokalori / 2.543,9 kJ |
| Protein | 24,0 g |
| Karbonhidratlar | 28 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 6,8 g |
| Yağ | 42,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 3,2 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 12,0 g |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |