| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 537,0 kilokalori / 2.246,8 kJ |
| Protein | 9,9 g |
| Karbonhidratlar | 50 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 43,0 g |
| Yağ | 36,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 16,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 1,3 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |