| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 492,0 kilokalori / 2.058,5 kJ |
| Protein | 2,0 g |
| Karbonhidratlar | 48 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 31,6 g |
| Yağ | 32,4 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 7,6 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,8 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |