| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 198,0 kilokalori / 828,4 kJ |
| Protein | 9,7 g |
| Karbonhidratlar | 49,2 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 2,3 g |
| Yağ | 1,2 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 0,4 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 6,5 g |
| Sodyum | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |