| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 223,0 kilokalori / 933,0 kJ |
| Protein | 11,9 g |
| Karbonhidratlar | 37,9 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 2,6 g |
| Yağ | 1,4 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 0,8 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 6,0 g |
| Sodyum | 0,3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |