| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 105,0 kilokalori / 439,3 kJ |
| Protein | 3,7 g |
| Karbonhidratlar | 8,4 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 8,0 g |
| Yağ | 5,5 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 1,1 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 3,7 g |
| Sodyum | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |