| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 536,0 kilokalori / 2.242,6 kJ |
| Protein | 7,7 g |
| Karbonhidratlar | 56,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 49,0 g |
| Yağ | 33,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 16,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,5 g |
| Sodyum | 0,2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |