| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 328,0 kilokalori / 1.372,4 kJ |
| Protein | 3,8 g |
| Karbonhidratlar | 36 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 32,0 g |
| Yağ | 18,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 10,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,0 g |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |