| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 531,0 kilokalori / 2.221,7 kJ |
| Protein | 0,5 g |
| Karbonhidratlar | 0,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 59,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 17,0 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |