| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 402,0 kilokalori / 1.682,0 kJ |
| Protein | 4,8 g |
| Karbonhidratlar | 53 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 38,0 g |
| Yağ | 18,0 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 9,6 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,9 g |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |