| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 304,0 kilokalori / 1.271,9 kJ |
| Protein | 10,6 g |
| Karbonhidratlar | 22,1 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 3,2 g |
| Yağ | 18,9 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 2,2 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 1,2 g |
| Sodyum | 0,9 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |