| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 454,0 kilokalori / 1.899,5 kJ |
| Protein | 4,4 g |
| Karbonhidratlar | 56,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 46,3 g |
| Yağ | 22,1 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 16,5 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 5,2 g |
| Sodyum | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |