| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 323,0 kilokalori / 1.351,4 kJ |
| Protein | 0,1 g |
| Karbonhidratlar | 48,9 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | 33,7 g |
| Yağ | 13,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | 12,4 g |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | n.A. |
| Sodyum | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |