| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 592,0 kilokalori / 2.476,9 kJ |
| Protein | 31,6 g |
| Karbonhidratlar | 4,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 48,8 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 4,0 g |
| Sodyum | n.A. |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 592,0 kilokalori / 2.476,9 kJ |
| Protein | 31,6 g |
| Karbonhidratlar | 4,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 48,8 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 4,0 g |
| Sodyum | n.A. |