| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 509,0 kilokalori / 2.129,7 kJ |
| Protein | 6,6 g |
| Karbonhidratlar | 64,9 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 24,1 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 3,0 g |
| Sodyum | n.A. |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 509,0 kilokalori / 2.129,7 kJ |
| Protein | 6,6 g |
| Karbonhidratlar | 64,9 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 24,1 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 3,0 g |
| Sodyum | n.A. |