| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 427,0 kilokalori / 1.786,6 kJ |
| Protein | 3,6 g |
| Karbonhidratlar | 59,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 19,2 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,8 g |
| Sodyum | n.A. |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 427,0 kilokalori / 1.786,6 kJ |
| Protein | 3,6 g |
| Karbonhidratlar | 59,5 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 19,2 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 0,8 g |
| Sodyum | n.A. |