| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 127,0 kilokalori / 531,4 kJ |
| Protein | 9,5 g |
| Karbonhidratlar | 15,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 0,9 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 8,9 g |
| Sodyum | n.A. |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 127,0 kilokalori / 531,4 kJ |
| Protein | 9,5 g |
| Karbonhidratlar | 15,7 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 0,9 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 8,9 g |
| Sodyum | n.A. |