| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 475,0 kilokalori / 1.987,4 kJ |
| Protein | 5,7 g |
| Karbonhidratlar | 65,1 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 20,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,6 g |
| Sodyum | n.A. |
| Makrobesinler | |
|---|---|
| Enerji | 475,0 kilokalori / 1.987,4 kJ |
| Protein | 5,7 g |
| Karbonhidratlar | 65,1 g |
| Karbonhidratlardaki şeker içeriği | n.A. |
| Yağ | 20,7 g |
| Yağlarda doymuş yağ içeriği | n.A. |
| Diğerleri | |
|---|---|
| Lif | 2,6 g |
| Sodyum | n.A. |